Súťaž o aktívny pobyt v Kúpeľoch Dudince

Dudince logo inzercia
Dudince sú už niekoľko desaťročí obľúbenou destináciou ľudí, ktorí potrebujú zlepšiť svoje zdravie či načerpať nové sily. Miestny liečivý prameň patrí svojím zložením medzi najvzácnejšie na svete.

Najmodernejším ubytovacím zariadením v meste je Hotel Minerál****, ktorý úzko spolupracuje s Kúpeľmi Dudince, a.s. (liečebnými domami Rubín a Smaragd).

MIneral Budova inzercia dudince

Jeho služby vyhľadávajú klienti poisťovní (držitelia poukazu v skupine B), samoplatci aj firmy. Okrem komfortného ubytovania oceňujú ponuku Reštaurácie Sonáta a lobby baru. Súčasťou hotela je Slender štúdio a menšie wellness so saunami, karibskou sprchou a whirlpool vaňou. Ponuku dopĺňajú masáže a pracuje sa na rozšírení sortimentu liečebných procedúr. Súčasťou hotela sú školiace miestnosti a spoločenská miestnosť, čo vyhovuje potrebám korporátnej klientely. K hotelu patrí aj bezplatné parkovisko.

Druhy pobytov:

 • Príspevková kúpeľná liečba cez poisťovňu (poukaz B)
 • Na mieru šité Pobyty pre firmy
 • Liečebno-preventívne pobyty Medical (silver, gold)
 • Puzzle – vyskladaj si ideálny oddych
 • Jesenné pobyty (Jesenný De luxe, Jesenná pohoda)
 • Seniorská pohoda
 • Pobyt 1+1 osoba zdarma
 • Silvestrovský pobyt

Náš tip: Pobyty v Kúpeľoch Dudince a Hoteli Minerál môžete zakúpiť aj formou darčekových poukazov pre vašich blízkych, a to nielen na Vianoce. Online objednávka pri vybraných druhoch pobytov so zľavou 5%.

www.hotelmineral.sk
www.kupeledudince.sk

Zapojte sa v termíne od 2.11.2015 do 8.11.2015 vrátane do súťaže, odpovedzte správne na otázku, a ak sa na Vás usmeje šťastie, užijete si v Dudinciach AKTÍVNY VÍKEND (na 2 noci pre 2 osoby) v hodnote 200 EUR.
V cene pobytu je zahrnuté:

 • ubytovanie: Hotel Minerál****, dvojlôžková izba
 • plná penzia (bufetové raňajky, obed a večera ako výber z menu, šalátový bufet)
 • služby Sport centra v LD Rubín: 1× bowling na 1 hodinu (prenájom dráhy a zapožičanie športovej obuvi), 1× stolný tenis na 1 hodinu (vrátane zapožičania športových potrieb), 1× biliard na 1 hod.
 • individuálne cvičenie v rekondično-regeneračnom centre v LD Rubín
 • 2× 1-hodinový vstup do Vitálneho sveta Wellnea v LD Rubín (vírivý bazén, suchá a parná sauna, whirlpool,tepi­dárium a oddychová zóna)
 • denne vstup do vnútorného relaxačného bazéna Wellnea v LD Rubín (celoročne)
 • vstup do vonkajšieho bazéna Rubín počas prevádzky

Bonus: 1× za pobyt 20-min. vstup do minerálneho bazéna s dudinskou liečivou vodou

Výherca na mieste hradí daň z ubytovania vo výške 1,– EUR/ osoba/ noc. Doprava na vlastné náklady.

Výhercovia

Dominika Halcinová, Levoča

OUR MEDIA SR a. s., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.