Pre zdravý chrbát si môžete zacvičiť aj v MHD počas cesty do práce! Ako?

, 09.12.2019 06:00

Aj kým čakáte na MHD na zastávke, môžete posilňovať svoj vnútorný svalový korzet! Ak stojíte v dopravnom prostriedku, dá sa takisto cvičiť bez toho, aby ste akokoľvek obmedzili spolucestujúcich.

V tomto videu vám Darina z Darifit clubu v Bratislave predvedie cviky pre zdravý chrbát v MHD.

Zatiaľ kým ostatní sa hrbia nad svojím mobilným telefónom, vy môžete užitočne využiť jazdu do práce či z práce a urobiť niečo pre seba. Nebojte sa, nikto si vás nevšimne.

V tomto videu vám Darina z Darifit clubu v Bratislave, cvičiteľka 50+, ktorá je vo svojom veku v perfektnej kondícii a má aj zmysel pre humor, predvedie cviky pre zdravý chrbát v MHD. Počas cvičenia sa vždy bezpečne držte! A ak už potrebujete pozerať do telefónu, ukáže vám, ako si pri tom nezničiť krčnú chrbticu! Ide o druhé video s Darinou na tému zdravý chrbát na TV Pravda v rámci relácie „Ide o zdravie“.

Za možnosť nakrúcania v priestoroch autobusu ďakujeme Dopravnému podniku Bratislava, a.s.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#cviky na chrbticu #chrbtové svaly #chrbtica #bolesti chrbtice
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku