Diabetička Janka schudla 37 kg a vysadila všetky lieky. Ako to dokázala?

, 11.05.2020 06:00

Diabetička Janka Brezinová z Dubnice nad Váhom schudla v priebehu pol roka 37 kg a postupne sa jej podarilo vysadiť lieky na cukrovku, na tlak, na cholesterol, ochranu ciev i obličiek.

Diabetička Janka Brezinová z Dubnice nad Váhom schudla v priebehu pol roka 37 kg a postupne sa jej podarilo vysadiť lieky. Ako?

Toto všetko dosiahla vďaka tzv. NFI protokolu.

Janka Brezinová ochorela na cukrovku ako 29-ročná. Ochorenie majú v rodine. Postupne neustále priberala, bola veľmi unavená, pichala si veľké dávky inzulínu (viac ako 70 jednotiek denne). V Národnom endokrinologickom a diabetologickom ústave v Ľubochni sa dozvedela o možnosti špeciálneho stravovania založeného na báze chemickej interakcie potravín, ktoré je vhodné dodržiavať pod dohľadom odborníka, keďže pomerne rýchlo dochádza ku redukcii tabletkovej liečby.

Pôvodne užívala lieky na cholesterol, vysoký krvný tlak, na ochranu obličiek aj antidiabetiká. Postupne sa podarilo všetko vysadiť a výrazne redukovať aj dávky inzulínu. Z pôvodných 117 kg pri výške 185 cm zhodila 37 kg.

Vo videu si pozrite, ako sa to všetko podarilo.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#NFI protokol #Ide o zdravie #diabetes mellitus #diabetes #cukrovka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku