Preslávil ich preparát vyrobený z vaječných škrupín

Slovenská farmaceutická spoločnosť so sídlom v Cíferi, Biomin, a.s., existuje už od júna 1990. Založená bola s cieľom vyrobiť biopreparát s vysokým obsahom vápnika, ktorý sa získava z vaječných škrupín. Tento preparát spoločnosť preslávil. Biomin, a.s., je totiž jediným výrobcom prírodného vápnika z vaječných škrupín na svete!

17.06.2024 00:00
thumbnail paeticka pod podpis 5 produktov...

Spoločnosť vlastní európsky a americký patent na výrobu, farmaceutické spracovanie a využitie vaječných škrupín a najnovšie aj membrán z vaječných škrupín. Technológia ich výroby je chránená viacerými patentmi, čo zaručuje jej jedinečnosť a kvalitu.

,,BIOMIN je unikátny v prístupe k výberu surovín, akokoľvek to dnes vyznieva ako klišé. Všetky suroviny majú svoj príbeh, každý dodávateľ je známy a presne vieme, čo použijú na výrobu. Plus v našom laboratóriu si sami vždy preverujeme kvalitu výsledného výrobku nad rámec stanovených noriem. Ak je to možné, tak ako slovenská firma preferujeme slovenských a prípadne európskych dodávateľov," hovorí Mgr. Sandra Badíková, MBA, obchodná riaditeľka spoločnosti Biomin, a.s.

Výrobky tejto spoločnosti sú dostupné nielen na Slovensku, ale vyvážajú sa Českej republiky, Poľska, Holandska, Rakúska a na Stredný Východ.

V súčasnej dobe sa portfólio ich produktov rozrástlo aj o zaujímavé a unikátne výživové doplnky. Okrem prírodného vápnika vhodného na dopĺňanie jeho nedostatku pri osteporóze, zlomeninách či rastovom špurte detí spracúva spoločnosť Biomin, a.s., aj vaječné membrány, ktoré sú bohatým zdrojom viacerých biologicky aktívnych zložiek vrátane troch typov kolagénu, kyseliny hyalurónovej, glukozamínu, chondroitínu, elastínu a ďalších proteínov. Tieto zložky a ich synergický účinok prispievajú k ich hodnotným vlastnostiam pre podporu zdravia kĺbov, šliach a väzív, ale aj na podporu zdravia pleti a vlasov.

Ďalšími zaujímavými doplnkami výživy je rad prípravkov BioBalance, ktoré svojím komplexným zložením ponúkajú synergické prírodné riešenia jednotlivých prejavov menopauzy. Ide o nehormonálnu a čisto prírodnú starostlivosť pre ženy a dostupné sú v prípravkoch BioBalance Menopause a BioBalance Love.

Takýto komplexný a vyvážený preparát na trhu nie je. Jedinečnosť výživového doplnku BioBalance spočíva v jeho komplexnom zložení. Obsahuje 10 starostlivo vybraných a skombinovaných zložiek, ktorých účinky boli predmetom dlhodobých vedeckých štúdií. BioBalance obsahuje okrem dvoch zdrojov fytoestrogénov aj vyváženú kombináciu rastlinných extraktov, vitamíny aj minerálny prvok, ktoré majú harmonizujúci vplyv na ženský organizmus a pomáhajú naraz zmierňovať viacero symptómov menopauzy.

thumbnail baner mail biobalance move, pr nepouzivat

Výživový doplnok BioBalance Love bol vyvinutý s dôrazom na prírodné zložky, ktoré sú známe svojimi pozitívnymi účinkami na ženské libido, energiu a celkové zdravie. Obsahuje fytoestrogény, vyváženú kombináciu rastlinných extraktov a vitamíny a vďaka účinkom jednotlivých zložiek pomáha zmierniť aj intímne príznaky menopauzy, ako je strata sexuálnej túžby, či časté zmeny nálad.

chyba