Poradíme, ako na dovolenke ušetriť – lacnejší zájazd, poistenie, kozmetika aj lieky

Plánujete zopár dní pri mori a už teraz sa desíte tej sumy, čo vás tento špás bude stáť? Nestresujte sa, je tu možnosť získať zľavy.

20.06.2024 00:00
dovera, pr nepouzivat Foto: ,

Poistenci zdravotnej poisťovne Dôvera môžu využiť viacero výhod a benefitov, ktoré im pomôžu preplávať dovolenkou v zdraví a bez výdavkov navyše. Neváhajte ich využiť a užite si leto bez zbytočných starostí.

Poistenie sa môže zísť

Či už plánujte stráviť dovolenku doma, alebo v zahraničí, bez komerčného poistenia sa nezaobídete. Inak vás môže aj menší úraz, ktorý si vyžiada ošetrenie u lekára, finančne „bolieť“ ešte poriadne dlho.

Poistenci Dôvery môžu získať zľavu na cestovné poistenie a poistenie do hôr.

  • Zľava 30 % na krátkodobé cestovné poistenie poteší tých, ktorí vyrážajú napríklad k moru.
  • Na poistenie do slovenských hôr platí zľava 15 %, ktorá vás ochráni pri zásahu Horskej záchrannej služby.

Ušetrite na zájazde

Ušetriť nejaké to euro môžete vo vybraných cestovných kanceláriách aj na samotných zájazdoch. Či už budete cestovať letecky, autobusom alebo vlastným autom. Výhodou je, že túto zľavu môžete kombinovať s inými a platí aj na last minute ponuku.

Lacnejšie kúpele

Ak sa vám predstava o letnej dovolenke spája s relaxom, masážami a liečebnými procedúrami, môžete využiť zľavu 20 % na pobyty v Moderných kúpeľoch v Turčianskych Tepliciach. Za veľmi atraktívnu cenu si užijete luxusný hotel a všetko, čo k tomu patrí. V ďalších 13 kúpeľných domoch po celom Slovensku si môžete uplatniť zľavu do výšky 13 percent.

Foto: Ground Picture
dovera, pr nepouzivat

Výhodnejší zľavový portál

Kupujete niečo so zľavou a zdravotná poisťovňa vám ponúka na túto zľavu ešte ďalšiu? Je to tak, pri kúpe dovolenky, predĺženého víkendu či adrenalínového zážitku cez zľavový portál môžu poistenci Dôvery využiť zľavu 5 % navyše.

Samodiagnostika priamo pri mori

Možno ste to už zažili: mali by ste si užívať dovolenkovú náladu, namiesto toho vás začne trápiť zdravotný problém. Bojíte sa, aby ste niečo nezanedbali, no hľadať v cudzej krajine lekára sa vám takisto nechce. Vyskúšajte prvú pomoc vo forme samodiagnostiky online.

shutterstock 1585351675
Autor: SHUTTERSTOCK

Online kožné vyšetrenie

Zvláštna vyrážka, alergická reakcia na slnko alebo jedlo. Aj pri mori alebo na poznávacom zájazde vám pomôže online kožné vyšetrenie. Kožný problém stačí odfotiť a poslať kožnému lekárovi.

chyba