Vyhrajte po lete výrobky pre namáhanú kožu

Menalind professional.
Menalind professional. Autor: Hartmann-Rico

Koža je najväčší orgán ľudského tela, navyše je akýmsi obalom, bariérou, ktorá nás chráni pred vonkajšími faktormi ako chlad, teplo, voda, UV-žiarenie, suchý vzduch a podobne. Zdravá pokožka je elastická a pružná. Počas letných mesiacov však bola vystavená nadmernému slnečnému žiareniu, keď UVA lúče prenikajú do spojivového tkaniva, poškodzujú tam elastické a kolagénové vlákna a podpisujú sa tak pod stratu pružnosti a hydratácie.

Spoločnosť Hartmann-Rico vyvinula kozmetický rad Menalind s cieľom vytvoriť funkčný rad produktov zameraných na ošetrovanie pokožky, ktorá je namáhaná.

Olejový sprej s panthenolom Menalind professional je veľmi dobrým pomocníkom pre všetkých, ktorí sa starajú o svoju pokožku a zároveň sa vystavujú aj slnečným lúčom. Je to sprej primárne určený na ošetrovanie kože, ktorá bola vystavená poveternostným vplyvom, najmä slnku. Dá sa však použiť aj ako zvláčňujúca a zvlhčujúca emulzia na vysušenú pokožku napríklad po kúpeli alebo na ošetrovanie suchej kože. Výrobky Menalind Professional obsahujú Nutriskin komplex, špeciálne vyvinutú kombináciu regenerujúcich zložiek pomáhajúcich chrániť a obnovovať činnosť kože.

Troch výhercov odmeníme balíčkom kozmetiky Hartmann-Rico v hodnote 30 eur, ktorý obsahuje masážny gél, telové mlieko, krém na ruky a ružový sprej s panthenolom z kozmetického radu Menalind Professional.

Súťažiť môžete do nedele 9. septembra vrátane.

Súťaž bola ukončená. Výhercov budeme kontaktovať.

P E R E X, a.s., Trnavská cesta 39/A, 831 04 Bratislava, IČO: 00685313, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk